Olimpia za mocna (fotogaleria)

Piłkarze Pogoni przegrali kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem lepszą drużyną od biało-niebieskich okazała się Olimpia Zambrów, która wygrała 2:1.

W drużynie Pogoni zagrał testowany boczny pomocnik z III-ligowej Warty Sieradz – Bartosz Pawlak.

Spotkanie było słabym widowiskiem. W 12 minucie Marcin Stromecki sfaulował jednego z zawodników gości w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny, a pomocnik Olimpii wykorzystał „11”.

Pogoń zdołała wyrównać dopiero w 83 minucie. Patryk Kamiński wypuścił Bartosza Kaszubowskiego, a ten umieścił piłkę w siatce. Niestety, na dwie minuty przed końcem po rzucie wolnym zambrowianie ponownie wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca meczu.

13.02.13, 16:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń Siedlce – Olimpia Zambrów 1:2 (0:1)

Bramki: Bartosz Kaszubowski 83 – Michał Hryszko 12 (k), Kamil Zapolnik 88

Pogoń: Andrzej Olszewski (46 Karol Budzikur) – 15. Robert Kwiatkowski (46, 14. Bartosz Mudent), 17. Przemysław Rodak (46, 3. Marcin Nowak), 5. Jacek Moryc (46, 15. Rafał Augustyniak), 7. Radosław Strzelecki (46, 22. Damian Guzek) – 19. Bartosz Pawlak (46, 6. Rafał Jędrzejczyk), 16. Marcin Stromecki (46, 4. Chinonso Agu), 11. Adrian Dziubiński (46, 20. Patryk Kamiński), 8. Krystian Wójcik (46, 18. Wiktor Lach), 23. Piotr Wasikowski (46, 7. Mariusz Dzienis) – 9. Adam Czerkas (46, 9. Bartosz Kaszubowski)

Sędzia: Krzysztof Borkowski (Siedlce)

źródło: własne