Raz dziewczyny, raz chłopaki

Koszykarki z Siedlec sumiennie przygotowują się do starcia z KKS Olsztyn. W kolejnym dwumeczu z juniorami SKK zanotowały zwycięstwo i porażkę.

Siedlczanki wygrały w środę, a szczególnie imponująco wypadły w drugiej kwarcie, w której rzuciły aż 32 punkty. Po słabszej trzeciej kwarcie wynik oscylował koło remisu, ale na koniec to dziewczyny cieszyły się z wygranej.

Juniorzy z SKK zrewanżowali się dzień później. Ruszyli do ataku w ostatniej kwarcie, a gdy już osiągnęli prowadzenie, to nie pozwolili go sobie wydrzeć.

13.02.13, 20:00 – Siedlce (hala ARMS)
Sparing: MKK Siedlce – SKK Siedlce (juniorzy) 86:79 (16:17, 32:19, 15:28, 23:15)