III Grand Prix Siedlec 2013 (fotogaleria)

W sobotę 2 marca w Publicznym Gimnazjum Nr 3 w Siedlcach odbył się trzeci w tym roku turniej szachowy zaliczany do Grand Prix Siedlec 2013 pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.

Tym razem zwycięzcą turnieju został zawodnik siedleckiego Skoczka – Sławomir Kurpiewski, gromadząc w 7 partiach 6 punktów. Drugie i trzecie miejsce zajęli jego koledzy klubowi: Adam Łukasik i Andrzej Czapla, którzy uzyskali po 5,5 pkt.

Kolejne miejsca z 5 pkt zajęli: 4. Jakub Szczygieł – Krynka – zwycięzca jednocześnie klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych, 5. Tomasz Sikorski – Skoczek Siedlce – obaj są uczniami siedleckiego „Prusa” – 6. Zdzisław Stefanoff – Skoczek Siedlce, 7. Paweł Soćko – Krynka, 8. Ks. Krzysztof Domaraczeńko – PUKS Fides Węgrów.

W turnieju uczestniczyło 40 zawodników. Szczegółowe wyniki turnieju są opublikowane na stronie programu sędziowskiego ChessArbiter Pro: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_609/results.html?l=pl&tb=10_

Kolejny turniej odbędzie się 6 kwietnia br. w tym samym miejscu o godz. 10.00. Organizator – Klub Szachowy „Skoczek” Siedlce już dziś zaprasza do udziału w nim wszystkich miłośników królewskiej gry.

źródło: Skoczek Siedlce; foto: Maciej Sztajnert