Sparingowa wygrana Avii (fotogaleria)

Siatkarze KPS Jadar Siedlce przegrali w meczu sparingowym  z II-ligową Avią Świdnik 2:3.

Pierwsza partia zakończyła się pewnym zwycięstwem siedlczan. W kolejnej odsłonie meczu Avia uciekła w końcówce seta i nie dała się dogonić. O zwycięstwie siedlczan w trzecim secie zadecydowało ich większe wyrachowanie w decydujących momentach. Czwarta partia i tie-break padły łupem ekipy ze Świdnika, która wygrała cały mecz 3:2. Trener Maciej Nowak skorzystał ze wszystkich zawodników znajdujących się w kadrze pierwszego zespołu. W IV secie przy próbie bloku niefortunnie upadł Tomasz Obuchowicz i doznał urazu kostki.

20.03.13, 17:30 – Siedlce (hala ARMS)

Sparing: KPS Jadar Siedlce – Avia Świdnik 3:2 (25:18, 21:25, 25:23, 21:25, 7:15)

KPS: Jakub Bucki, Dawid Bułkowski, Witold Chwastyniak, Kamil Długosz, Maciej Gorzkiewicz, Mateusz Jasiński, Damian Kaniowski (libero), Jakub Kowalczyk, Tomasz Kowalski, Tomasz Obuchowicz, Paweł Rejowski, Kamil Zbucki (libero), Arkadiusz Żakieta