Wicelider nie dał szans

Siedlecki Prus uległ w Łosicach Warszawiance Warszawa 19:26, przegrywając do przerwy 10:13.

Spotkanie początkowo było wyrównane, jednak z biegiem czasu to goście, którzy są u góry tabeli zaczęli przeważać. Siedlczanie w spotkaniu mieli nie wiele do powiedzenia, widać u przyjezdnych było więcej doświadczenia. Do przerwy strata do wicelidera z Warszawy wynosiła tylko trzy bramki, jednak po 60 minutach zwiększyła się do siedmiu i siedlczanie doznali 16 porażki w sezonie. Najwięcej bramek dla Prusa rzucił Emil Kożuchowski – 8.

24.03.13, 14:00 – Łosice (hala ZS nr 1)

II liga: Prus Siedlce – Warszawianka Warszawa 19:26 (10:13)

Prus: Krzysztof Maciak, Bartosz Aleksandrowicz – Tomasz Brzezek, Bartosz Sokołów, Rafał Jaszczuk 3, Paweł Łukaszuk, Daniel Sterniczuk, Emil Kożuchowski 8, Marek Zbucki, Sebastian Tomczuk 3, Dawid Rymarzak, Paweł Chybowski, Sebastian Hunder 5, Marek Głuchowski, Michał Kluczek