Chojecki daje wygraną (fotogaleria)

Pogoń II Siedlce wygrała w meczu sparingowym z Czarnymi Węgrów 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Adam Chojecki.

Oba zespoły w tym meczu popełniały dużo błędów co poskutkowało strzeleniem tylko jednej bramki. W drużynie Krzysztofa Pawlusiewicza w pierwszej odsłonie dobrych sytuacji nie wykorzystał Bartosz Kaszubowski, który w sytuacji sam na sam strzelił wprost w bramkarza gości i Adam Chojecki, którego strzał głową obronił golkiper. Czarni Węgrów stworzyli jedną bardzo groźną akcję, ale futbolówkę z linii bramkowej wybił Bartosz Mudent. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie było więcej akcji z celnymi strzałami na bramkę. Były piłkarz Pogoni Rafał Komosa oddał strzał będąc sam na sam z Mateuszem Soszyński, jednak młody golkiper sparował piłkę na poprzeczkę. W Pogoni II Tomasz Misiowski także znalazł się w sytuacji oko w oko z bramkarzem, ale strzelił tak, że ten nie miał problemów z obroną tego uderzenia. W 81 minucie padła pierwsza i jak się później okazało ostania bramka w tym pojedynku, a strzelcem tego gola był Chojecki, który po podaniu Misiowskiego uderzył pod rękami interweniującego bramkarza.

W drużynie Czarnych zagrali byli piłkarze Pogoni Siedlce: Rafał Komosa i Marcin Kozak.

06.04.13, 14:10 – (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Czarni Węgrów 1:0 (0:0)

Bramka: Adam Chojecki 81

Pogoń II: Jacek Kozaczyński (64 Mateusz Soszyński) – 20. Bartosz Mudent, 6. Mateusz Padysz, 15. Tomasz Stromecki, 13. Hubert Łukanowski – 22. Tomasz Misiowski, 17. Damian Rytel, 14. Adam Chojecki, 7. Bartłomiej Dołubizna, 16. Łukasz Czarnocki – 9. Bartosz Kaszubowski

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)