Odskoczyli w drugiej połowie

Siedlecki UKS Prus uległ na wyjeździe Mazurowi Sierpc 21:29 (13:14).

Pierwsza połowa była wyrównana i gra toczyła się bramka za bramkę. Do przerwy gospodarze prowadzili 14:13, jednak w drugiej odsłonie odskoczyli rywalom na kilka punktów i pilnowali wyniku. Choć nie było widać przewagi zespołu Mazura, to siedlczanie nie potrafili odrobić straty, a w końcówce gracze z Sierpca wręcz powiększyli swój dorobek bramkowy jeszcze bardziej i siedlczanie musieli wracać z wyjazdu bez punktów. Najwięcej bramek dla Prusa rzucił Emil Kożuchowski – 8.

21.04.13, 16:00 – Sierpc

II liga: Mazur Sierpc – Prus Siedlce 29:21 (14:13)

Prus: Bartosz Aleksandrowicz, Krzysztof Maciak – Bartosz Sokołów 1, Rafał Jaszczuk 4, Paweł Łukaszuk, Daniel Sterniczuk, Emil Kożuchowski 8, Marek Zbucki, Sebastian Tomczuk 4, Maciej Żółkowski, Sebastian Hunder 2, Marek Głuchowski, Rafał Kacprzak, Michał Kluczek 2