Wygrali z liderem!

Siedlecki Prus pokonał na hali w Łosicach lidera rozgrywek II ligi AZS UMCS Lublin 35:29!

UKS Prus w dzisiejszym spotkaniu podejmował drużynę, która tydzień temu zapewniła sobie awans do I ligi.

W spotkaniu praktycznie przez cały czas to siedlczanie utrzymywali prowadzenie. Na przerwę schodzili z czterobramkową zaliczką. Po przerwie gościom udało się wyrównać. W 50 minucie na tablicy widniał wynik 26:26, ale końcówka należała już do podopiecznych Marka Gutha, którzy ostatecznie wygrali 35:29.

Najwięcej bramek dla Prusa rzucili Emil Kożuchowski i Sebastian Tomczuk – po 9.

Ostatnie spotkanie Prus zagra za tydzień na wyjeździe z sąsiadem w tabeli – Pabiksem Pabianice.

27.04.13, 16:00 – Łosice (ZS nr 1)

II liga: Prus Siedlce – AZS UMCS Lublin 35:29 (17:13)

Prus: Krzysztof Maciak, Bartosz Aleksandrowicz – Bartosz Sokołów, Rafał Jaszczuk 4, Paweł Łukaszuk 5, Daniel Sterniczuk, Emil Kożuchowski 9, Marek Zbucki, Sebastian Tomczuk 9, Sebastian Hunder 3, Rafał Kacprzak, Michał Kluczek 5

4 odpowiedzi

1. Kto był na meczu ten wie, że Lublin nie odpuścił sobie tego spotkania, tylko świetne zawody rozegrał Prus. Szkoda, że nikt z redakcji nie pofatygował się na mecz…

2. Byliśmy na kilku meczach Prusa. Czekam aż ktokolwiek z innej redakcji sportowej lub innego medium siedleckiego pojawi się na chociaż jednym spotkaniu.

3. Drogi Kamilu to akurat szybko się nie zmieni. Dopóki w Siedlcach nie będzie pełnowymiarowej hali sportowej to przejażdżka do Łosic będzie męcząca dla kogokolwiek. Jako że ekipa ze SportSiedlce.pl była na kilku meczach, to myślałem, że na ostatnim „domowym meczu” też się pojawi. Tym bardziej, że walka toczy się o utrzymanie. Chyba, że ktoś wybiera się na mecz do Pabianic…

4. Załujcie, że was nie było na tym spotkaniu… Przepiękne widowisko, gdzie Lublin nie odpuszczał, a Siedleccy zawodnicy grali bardzo dobrą piłkę ręczna. Liczę na to, że nie zajmiecie ostatniego miejsca ! Gratulacje zwycięstwa z druzyną która awansowała do I ligi !!!