Zdobycze na Węgrzech

Liczna grupa kickbokserów z Polski wzięła udział w prestiżowych zawodach Pucharu Świata w węgierskim Szeged. W tym gronie byli także zawodnicy TKKF Siedlce.

W zawodach wystartowało ponad 800 zawodniczek i zawodników z 19 krajów. Polacy wywalczyli 66 medali we wszystkich formułach w kategoriach seniorów, juniorów starszych, młodszych oraz kadetów. Pięć z e wspomnianych medali stało się udziałem TKKF Siedlce.

Srebrne krążki wywalczyli: Roger Garbaczewski (63 kg), Cyprian Grzęda (89 kg) w formule kick-light w rywalizacji seniorów i Marcin Marciszewski (71 kg) w formule low-kick wśród juniorów.

Trzecie miejsca zajęli: Maciej Garbaczewski (69 kg) wśród seniorów w formule kick-light i Mateusz Ożarek (60 kg) w gronie juniorów młodszych w low-kicku.