Przegrały w pierwszej połowie

Piłkarki MKS Pogoń grając całe spotkanie w „9” uległy na własnym boisku OKS Stomil Olsztyn 0:3. Wynik ustalony został już w pierwszej połowie.

Pogoń mogła wyjść na prowadzenie już w 2 minucie, ale pełniąca w tym meczu funkcję kapitana Sylwia Skibniewska nie wykorzystała swojej szansy. Zemściło się to przed przerwą trzykrotnie. W 21 minucie na prowadzenie swój zespół wyprowadziła Iwona Abramczyk. Dwie minuty później było już 2:0, a piłkę do własnej bramki skierowała Sylwia Ławecka. Kilka minut przed przerwą goście ustalili wynik spotkania. Piłkę w bramce Martyny Matejczuk umieściła Natalia Kłosek. Po zmianie stron gra się bardziej wyrównała, choć znów lepsze okazje stwarzały sobie olsztynianki. Ze strony Pogoni na honorowe trafienie mogła pokusić się Agnieszka Michalak, lecz zabrakło skuteczności.

Następne spotkanie Pogonistki rozegrają 2 czerwca o 12:00 w Drobinie z Pegazem.

25.05.13, 11:00 – Siedlce (stadion ARMS)

II liga: Pogoń Siedlce – OKS Stomil Olsztyn 0:3 (0:3)

Bramki: Iwona Abramczyk 21, Sylwia Ławecka 23 (s), Natalia Kłosek 42

Pogoń: Martyna Matejczuk – Sandra Pachnik, Sylwia Ławecka, Anna Goś, Milena Kupa, Sylwia Skibniewska, Agnieszka Michalak, Anna Kowalczyk, Monika Plebańska

Sędzia: Łukasz Firus (Siedlce)