Nasi w Mityngu Warszawskim

   
Autor:
Dodano: 2013/05/29 8:49    views 2889

W miniony weekend lekkoatleci siedleckich klubów brali udział w Mityngu Warszawskim.

Wyniki:

100 metrów kobiet
Bieg 3/3
3. Dominika Soczewka (MKS Pogoń Siedlce) – 14,47

400 metrów kobiet
Bieg 1/3
2. Klaudia Chwedczuk (MKS Pogoń) – 59,27

400 metrów mężczyzn
Bieg 1/3
1. Przemysław Talacha (MKS Pogoń) – 49,83
Bieg 3/3
2. Piotr Koć (MKS Pogoń) – 54,44

110 metrów ppł juniorów młodszych
1. Bartłomiej Kalbarczyk (WLKS Iganie Nowe) – 16,01
2. Michał Madej (UKS LA Basket Warszawa) – 16,05
3. Patryk Rynski (UKS LA Basket Warszawa) – 16,25

Pchnięcie kulą juniorów
1. Patryk Ocypa (OKS Start Otwock) – 18,94
2. Andrzej Gudro (WLKS) – 17,28
3. Jan Parol (WLKS) – 15,45

Pchnięcie kulą juniorów młodszych
1. Konrad Bukowiecki (PKS Gwardia Szczytno) – 22,33
2. Michał Walenda (WLKS) – 15,41
3. Bartosz Kurzych (OKLA Ostrołęka) – 15,08

Rzut dyskiem juniorów
1. Wojciech Sumiński (AZS AWF Warszawa) – 50,14
2. Andrzej Gudro (WLKS) – 45,22
3. Jan Parol (WLKS) – 43,45

Rzut oszczepem mężczyzn
1. Maciej Topolewski (SSA Legia 1926 Warszawa) – 54,17
2. Rafał Abramowski (WLKS) – 51,96
3. Filip Niegowski (KS Warszawianka Warszawa) – 44,61

Skok w dal mężczyzn
1. Krzysztof Miara (UKS Kusy Warszawa) – 6,64
2. Bartłomiej Kalbarczyk (WLKS) – 6,16
3. Marcin Okrzeja (La Basket) – 5,36

 

źródło: własne / WMOZLA; foto: stolecznyblogsportowy.pl






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 23 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Mazur Gostynin – Pogoń II Siedlce
  • sobota, 23 Mar 15:00 15:00
    II liga: Pogoń Siedlce – ROW 1964 Rybnik
  • sobota, 23 Mar 17:00 17:00
    EBLK: Politechnika Gdańska – PGE MKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    I liga: Czarni Słupsk – SKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    III mecz fazy play-off: Ósemka Siedlce – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • poniedziałek, 25 Mar 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • środa, 27 Mar 15:00 15:00
    II liga: Resovia – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 28 Mar 09:00 09:00
    IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
  • sobota, 30 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wkra Żuromin
  • sobota, 30 Mar 13:00 13:00
    Ekstraliga: Arka Gdynia – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny