Nieudana gonitwa

Piłkarki Pogoni uległy na wyjeździe Pegazowi Drobin  nietypowym wynikiem 4:6.

W pierwszej połowie padła jedna bramka i na prowadzenie wyszedł zespół gospodyń. W drugiej odsłonie kibice zgromadzeni na stadionie w Drobinie ujrzeli jeszcze… 9 bramek. Siedlczanki cały czas goniły wynik, a najbliżej remisu było w 53 minucie, kiedy to po samobójczym trafieniu jednej z piłkarek Pegaza było 3:2 dla Drobina. Niestety, gospodynie strzeliły jeszcze trzy bramki, zaś siedlczanki było stać na tylko dwa trafienia i tym samym przegrały kolejne spotkanie ligowe.

Następny mecz Pogonistek będzie ostatnim spotkaniem w sezonie. O II-ligowy byt podopieczne Michała Strzałkowskiego będą walczyć z Zamłyniem Radom w Siedlcach 8 czerwca o 11:00.

02.06.13, 12:00 – Drobin

II liga: Pegaz Drobin – Pogoń Siedlce 6:4 (1:0)

Bramki dla Pogoni: Monika Plebańska 51, nieznany 53 (s), Anna Goś 68 (k), Sylwia Ławecka 85

Pogoń: Martyna Matejczuk – Sandra Pachnik, Sylwia Ławecka, Anna Goś, Monika Odziemczyk, Beata Jaroszuk, Agnieszka Michalak, Monika Plebańska, Weronika Szpura, Karolina Bazarkin, Anna Kowalczyk

Żółte kartki dla Pogoni: Sylwia Ławecka, Agnieszka Michalak