WLKS-iacy z medalami

W miniony weekend w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce, w których liczną grupę stanowili zawodnicy WLKS Siedlce.

Najlepiej spisali się: Olga Demiańczuk w trójskoku juniorek młodszych (11.29) i Andrzej Gudro w pchnięciu kulą juniorów (17.56), którzy wygrali swoje konkurencje. Drugie miejsca zajmowali: Daniel Chojecki w chodzie na 10 km juniorów (46:58.88) i Olga Niedziałek w chodzie na 5 km juniorek młodszych (24:52.98). Brązowy medal w skoku wzwyż juniorów wywalczył Dominik Kondej (2.05).

Poza tym piąty w pchnięciu kulą juniorów młodszych był Michał Walenda (15.17), szóste miejsce w rzucie dyskiem juniorów zajął Andrzej Gudro (45.66), siódma lokata przypadła Tomaszowi Niedziałkowi w chodzie na 10 km juniorów młodszych (55:51.18), a ósma w biegu na 400 m przez płotki była Joanna Panasiuk (68.46).

W punktacji klubowej WLKS Siedlce zajął 11 miejsce. Zwyciężyło Podlasie Białystok.

źródło: własne / domtel; foto: zachod.pl