Młodzież triumfuje

Drugi zespół Pogoni Siedlce pokonał w meczu sparingowym Jabłoniankę Jabłonna Lacka 3:1.

Rezerwy Pogoni bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie. Już w 5 minucie Michał Czarczyński zagrał to Tomasza Nieścieruka, a ten będąc w dogodnej pozycji strzałem w długi róg wyprowadził siedlczan na prowadzenie. Podopieczni Krzysztofa Pawlusiewicza przez resztę połowy stwarzali sobie dogodne sytuacje bramkowe, ale zabrakło skuteczności.

Drugą odsłonę ponownie dobrze rozpoczęli Pogoniści. W 51 minucie Borys Andrzejczuk minął bramkarza i celnie strzelił na bramkę. Dziewięć minut później na listę strzelców ponownie wpisał się Nieścieruk, który wykorzystał podanie Andrzejczuka. Przyjezdnych w tym meczu było stać tylko na jednego gola. W 82 minucie Piotr Antoszczuk sparował strzał na bok, do futbolówki doszedł jeden z zawodników Jabłonianki i strzałem z pierwszej piłki wpakował ją do bramki.

08.08.13, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 3:1 (1:0)

Bramki: Tomasz Nieścieruk 5, 60, Borys Andrzejczuk 51 – nieznany 82

Pogoń II: Hubert Radzikowski (46 Piotr Antoszczuk) – 8. Łukasz Czarnocki (46, 20. Adam Niedziałek), 3. Mateusz Dmowski (46, 2. Kamil Centkowski), 11. Mateusz Padysz (67, 3. Mateusz Dmowski), 15. Michał Głuchowski (67, 17. Patryk Szachnowski) – 6. Jan Gospodarczyk, 11. Daniel Miler, 10. Tomasz Nieścieruk (70, 8. Łukasz Czarnocki), 17. Patryk Szachnowski (46, 22. Borys Andrzejczuk) – 18. Patryk Kisiel, 8. Michał Czarczyński