Stracili wygraną w ostatniej minucie (fotogaleria)

Drugi zespół Pogoni rozegrał sparing z Wektrą Zbuczyn. Siedlczanie zremisowali to spotkanie 3:3.

Pogoń II Siedlce przez większość meczu była zespołem lepszym, jednak błędy w defensywnie doprowadziły do wyniku 3:3 . W 22 minucie Aron Majczyna, który obchodzi dzisiaj 19 urodziny dograł długą piłkę za obrońców, Michał Kitliński chcąc minąć bramkarza został sfaulowany w polu karnym. „11” chwilę później pewnie wykorzystał Majczyna. Trzynaście minut później było już 1:1. Zawodnik gości otrzymał podanie na lewą stronę boiska, zszedłszy do środka, położył bramkarza i oddał celny strzał na bramkę.

W drugiej odsłonie padły jeszcze cztery gole. W 60 minucie strzał sprzed pola karnego oddał Michał Kitliński, golkiper przyjezdnych sparował to uderzenie na bok, a piłkę z bliskiej odległości do bramki wpakował Adam Niedziałek. Chwilę później ponownie na listę strzelców wpisał się Niedziałek, który minął rywala i oddał precyzyjny strzał tuż przy słupku. Gdy wydawało się, że podopieczni Krzysztofa Pawlusiewicza odniosą zwycięstwo, Wektra po błędach defensywy zdobyła dwa gole w 71 i 89 minucie.

W ekipie Pogoni II wystąpił testowany obrońca Karol Bakuła z Tygrysa Huta Mińska oraz juniorzy, którzy rozpoczęli treningi z zespołem.

20.08.13, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Wektra Zbuczyn 3:3 (1:1)

Bramki: Aron Majczyna 23, Adam Niedziałek 60, 61 – nieznany 35,  nieznany 71, nieznany 89

Pogoń II: 1. Hubert Radzikowski – 16. Kamil Mamcarz (46, Kamil Centkowski), 22. Karol Bakuła, 6. Mateusz Padysz (86, 2. Igor Przybyłek), 17. Michał Głuchowski – 14. Aron Majczyna (68, Łukasz Czarnocki), 15. Adam Chojecki (83, 28. Bartosz Kozioł), 11. Daniel Miller (60, Paweł Wasiluk), 11. Michał Kitliński (75, 8. Patryk Świniarski) – 7. Borys Andrzejczuk (57, 6. Adam Niedziałek), 8. Michał Czarczyński (74, 3. Mateusz Dmowski)

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)