Dwucyfrówka z okręgówką

W ramach II rundy okręgowego Pucharu Polski piłkarze rezerw Pogoni wygrali z MKS Małkinia (Małkinia Górna) 10:0.

MKS Małkinia występuje na co dzień w lidze okręgowej. Podopieczni Zbigniewa Suchodolskiego po 6 kolejkach z dorobkiem jednego punktu zajmują ostatnie 16 miejsce w tabeli. Pogoniści do przerwy wygrywali 4:0. W drugiej odsłonie biało-niebiescy strzelili jeszcze 6 bramek i mecz zakończył się dwucyfrowym wynikiem 10:0. Dziewięć goli padło po akcjach, natomiast jedną bramkę z rzutu karnego zdobył Wiktor Lach. Różnice klas było widać na boisku i gdyby siedlczanie byli skuteczniejsi to wynik mógłby być jeszcze wyższy. Z dobrej strony na boisku pokazał się napastnik Bartosz Kaszubowski, który zdobył cztery bramki.

11.09.13, 16:30 – Małkinia Górna

PP OZPN: MKS Małkinia (Małkinia Górna) – Pogoń II Siedlce 0:10 (0:4)

Bramki: Bartosz Kaszubowski (cztery), Wiktor Lach (dwie), Michał Kitliński (dwie), Piotr Krawczyk, Michał Głuchowski

Pogoń II: Hubert Radzikowski – Daniel Miler (46 Tomasz Nieścieruk), Mateusz Steć, Adam Chojecki, Michał Głuchowski – Michał Kitliński (76 Kamil Mamcarz), Sylwester Buga (60 Patryk Kisiel), Wiktor Lach, Aron Majczyna – Bartosz Kaszubowski, Piotr Krawczyk (75 Michał Czarczyński)

Żółta kartka kartka dla Pogoni II: Piotr Krawczyk