Piątka z ŁKS

Pogoń II Siedlce wygrała w meczu 1/2 finału okręgowego Pucharu Polski na wyjeździe z ŁKS Łochów 5:1. W finale siedlczanie zmierzą się z Czarnymi Węgrów, którzy pokonali Zryw Sobolew 4:1

Dzisiejszy rywal rezerw Pogoni na co dzień występuje w lidze okręgowej i już od pierwszych minut na boisku było widać różnicę klas rozgrywkowych. Wynik meczu w 12 minucie otworzył Cezary Demianiuk, który zdobył gola po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska. Dziesięć minut później było już 2:0, a bramkę strzałem w sam róg bramki zdobył Bartosz Kaszubowski. W 39 minucie Piotr Krawczyk uderzył z woleja i było już 3:0. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Demianiuk pokonał golkipera ŁKS strzałem z około 20 metrów.

W drugiej odsłonie padły jeszcze dwa gole. W 52 minucie Michał Kitiliński wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem i umieścił futbolówkę w sieci. Dwie minuty przed końcem meczu gospodarze zdobyli honorowego gola. Zawodnik z Łochowa uderzył na bramkę Karola Budzikura, ten sparował to uderzenie na bok, do piłki doszedł piłkarz ŁKS, który zagrał w pole karne i gola strzałem z bliska zdobył Michał Chmielewski. W finale podopieczni Krzysztofa Pawlusiewicza zagrają z Czarnymi Węgrów. Losowanie gospodarza finałowego meczu odbędzie się w poniedziałek o godzinie 12.

09.10.13, 15:30 – Łochów

PP OZPN: ŁKS Łochów – Pogoń II Siedlce 1:5 (0:4)

Bramki: Michał Chmielewski 88 – Cezary Demianiuk 12, 45, Bartosz Kaszubowski 22, Piotr Krawczyk 39, Michał Kitliński 52

ŁKS: Michał Molski – Radosław Gręda, Marcin Gręda, Grzegorz Kić, Jakub Rzepczyński (46 Bartłomiej Suchenek), Adrian Oniszk (55 Radosław Smolewski), Piotr Oniszk (46 Radosław Sikora), Michał Chmielewski, Tomasz Dębkowski (46 Paweł Ciok), Tomasz Kobyliński, Rafał Wyszomirski

Pogoń II: Karol Budzikur – Robert Kwiatkowski (65 Daniel Miler), Mateusz Steć, Marcin Paczkowski, Łukasz Wójcik – Michał Kitliński, Wiktor Lach (75 Paweł Wasiluk), Tomasz Nieścieruk (55 Michał Głuchowski), Piotr Krawczyk, Cezary Demianiuk – Bartosz Kaszubowski (68 Patryk Kisiel)

Żółta kartki: Radosław Gręda – Daniel Miler