Nie taki Tłuszcz straszny (fotogaleria)

Siatkarki Ósemki Siedlce wygrały w meczu inaugurującym rozgrywki III ligi siatkówki kobiet z Olimpem Tłuszcz 3:0.

Podopieczne Jarosława Plewińskiego w meczu z Olimpem były lepsze na placu gry pod każdym względem siatkarskiego rzemiosła: od zagrywki poprzez składne akcje i kończąc na skutecznych interwencjach bloku. Młode zawodniczki z Siedlec pierwszego seta wygrały z przewagą 10 punktów. Druga partia zakończyła się wynikiem 25:13, natomiast w ostatnim secie na tablicy widniał wynik 25:19. Całe spotkanie zakończyło się rezultatem 3:0 dla gospodyń.

Następny mecz Ósemka Siedlce rozegra w sobotę 26 października o godzinie 16 we własnej hali z Krótką Mysiadło. Natomiast dzień później o godzinie 11:30 w ramach 2 kolejki siedlczanki zmierzą się na wyjeździe ze Spójnią II Warszawa.

11.10.13, 20:00 –  Siedlce (PG 4)

III liga: Ósemka Siedlce – Olimp Tłuszcz 3:0 (25:15, 25:13, 25:19)

Ósemka: Agnieszka Krzymowska, Agnieszka Sadomska, Weronika Sobiczewska, Marta Orzyłowska, Ada Czaplicka, Julia Biardzka i Eliza Roguska (libero) oraz Klaudia Gajowniczek, Natalia Klimiuk, Anita Maciejewska