Prus uległ Warszawiance

II-ligowy Prus Siedlce przegrał w wyjazdowym spotkaniu z faworyzowaną Warszawianką Warszawa 21:32.

Do przerwy siedleccy szczypiorniści przegrywali z zespołem Warszawianki 15:18. Przez cały czas to gospodarze prowadzili mecz i byli zespołem lepszym. Co prawda siedlczanie zagrali osłabieni brakiem m.in. Andrzeja Chmielewskiego, ale do przerwy nie wyglądało to jeszcze aż tak źle. Po przerwie Warszawianka odskoczyła na kilka punktów i w zupełności kontrolowała spotkanie. Gospodarze wykorzystali słabo wyglądającą w meczu grę obronną i błędy indywidualne Prusa. Ponadto kilka bramek zdobyli po szybkich kontrach. Najwięcej trafień dla Prusa zanotował grający trener siedlczan Emil Kożuchowski – 9.

Następny mecz Prus zagra 26 października w Łosicach o 16:00 z ChKS Łódź.

19.10.13, 18:00 – Warszawa

II liga: Warszawianka Warszawa – Prus Siedlce 32:21 (18:15)

Prus: Adam Maciak, Krzysztof Maciak, Janusz Cybulski – Bartosz Sokołów, Paweł Łukaszuk, Jan Borkowski, Emil Kożuchowski 9, Marek Zbucki 2, Sebastian Tomczuk 5, Sebastian Hunder 3, Marek Głuchowski 2, Michał Kluczek