ChKS wygrał w Łosicach

Szczypiorniści siedleckiego Prusa ulegli na hali w Łosicach ChKS Łódź 32:34.

W kolejnym meczu było widać brak w zespole z Siedlec Andrzeja Chmielewskiego, który jest kontuzjowany. Mimo to gra była wyrównana. Do przerwy 15:11 prowadzili łodzianie. Po zmianie stron siedlczanom dwukrotnie udało się wyrównać. Na dziesięć minut przed końcem wynik na tablicy brzmiał 22:22. W końcówce Prus tracił do ChKS jeden punkt i był przy piłce, jednak nie udało się zakończyć akcji bramką. Goście natomiast zdobyli dwie bramki, a siedlczanom pozostał jedynie rzut karny, który ustalił wynik 32:34. Najwięcej bramek dla Prusa rzucili Emil Kożuchowski i Sebastian Hunder – po 8.

Teraz Prus będzie miał dwa tygodnie przerwy. Dopiero 16 listopada szczypiorniści z Siedlec wyjadą do Konstantynowa Łódzkiego na mecz z tamtejszym Włókniarzem.

26.10.13, 16:00 – Łosice (hala ZS nr 1)

II liga: Prus Siedlce – ChKS Łódź 32:34 (11:15)

Prus: Jakub Chromiński, Krzysztof Maciak, Janusz Cybulski – Bartosz Sokołów 4, Hubert Zdunek 3, Paweł Łukaszuk 7, Jan Borkowski, Grzegorz Fryc, Marek Zbucki, Emil Kożuchowski 8, Sebastian Tomczuk 2, Sebastian Hunder 8, Marek Głuchowski, Michał Kluczek