Medali bez liku w Otwocku i Kurzętniku

Mijający weekend  był niezwykle udany dla kickbokserów klubu TKKF Siedlce. W równolegle trwających w dwóch różnych miastach mistrzostwach Polski w odmiennych kategoriach zdobyli sześć medali. Jeden medal dorzuciła Katarzyna Posiadała z Gladiatora.

W Kurzętniku – niewielkiej miejscowości położonej koło Nowego Miasta Lubawskiego (woj. warmińsko-mazurskie) w dniach 25-27 października odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów w kickboxingu w formule full-contact.

Z czwórki startujących zawodników TKKF świetnie spisał się Maciej Garbaczewski, który zdobył złoty medal. Kategoria 71 kg, w której startował była najliczniej obsadzoną (13 zawodników). W finale Garbaczewski pokonał swojego klubowego kolegę – Marcina Marciszewskiego. Dla Maćka jest to drugi tytuł mistrza Polski seniorów w tym roku.

W kat. 60 kg srebrny medal zdobyła inna siedlczanka. Mowa o Katarzynie Posiadale z Gladiatora Siedlce.

Na głównym zdjęciu od lewej: mistrz Polski Maciej Garbaczewski -71kg / Marcin Marciszewski wicemistrz Polski 2013 -71kg

W Otwocku w dniach 25-26 października odbył się Puchar Polski seniorów i juniorów w kickboxingu w formule kick light.

Tu także siedlczanie pokazali się z bardzo dobrej strony. Wśród seniorów brązowy medal w kat. 84 kg zdobył Artur Iwaniuk. W rywalizacji juniorów mistrzami Polski zostali: Michał Chojecki w kat. 69 kg i Paweł Remiszewski w kat. 79 kg. Brąz wywalczył Dominik Grzęda w kat. 63 kg.

źródło: własne / TKKF Siedlce; foto: TKKF Siedlce