Nie chciało się (fotogaleria)

W zaległym meczu 5 kolejki piłkarki Pogoni Siedlce uległy wysoko liderowi rozgrywek KKP Stomil Olsztyn aż 0:9.

Tytuł artykułu jest to pomeczowa wypowiedź zawodniczek… z Olsztyna, które najwyraźniej chciały bardziej okazale wygrać mecz. Co do samego spotkania to przebiegało ono pod wyraźne dyktando Stomilu. Do przerwy Pogonistki przegrywały 0:2, ale po przerwie przyjezdne dorzuciły jeszcze siedem goli. W meczu trener Michał Strzałkowski dał szansę debiutu Małgorzacie Barei i Aleksandrze Starędze.

Następny mecz Pogonistki zagrają w Siedlcach 2 listopada z KS Teresin.

27.10.13, 11:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

II liga: Pogoń Siedlce – KKP Stomil Olsztyn 0:9 (0:2)

Pogoń: Olga Kuryłek – Beata Jaroszuk (46 Monika Plebańska), Anna Goś, Monika Odziemczyk, Sandra Pachnik (56 Patrycja Dąbkowska), Milena Kupa (75 Aleksandra Staręga), Weronika Szpura (85 Małgorzata Bareja), Agnieszka Michalak (46 Urszula Skup), Sylwia Lewczuk, Olga Białkowska (85 Katarzyna Policińska), Anna Kowalczyk

Żółta kartka: Małgorzata Piotrak 55 (KKP Stomil)

Sędzia: Piotr Wycisłowski (Siedlce)