Bez punktów z wyjazdu

Drugi garnitur siedleckiej Pogoni zagrał z Mszczonowianką Mszczonów i przegrał 0:2.

Siedlczanie do Mszczonowa pojechali osłabieni brakiem m.in. Piotra Krawczyka, Michała Kitlińskiego czy Michała Głuchowskiego, ale za to z pauzującym w II lidze za żółte kartki Danielem Dybcem. Siedlczanie pierwszego gola stracili w 30 minucie. Wtedy to po błędzie defensywy Tomasz Bogołębski wpakował piłkę do bramki strzeżonej przez Huberta Radzikowskiego. Po zmianie stron gra biało-niebieskich wyglądała lepiej, ale bramkę strzelili ponownie gospodarze. W 77 minucie skutecznie kontrę miejscowych wykorzystał Piotr Nawrocki i podwyższył prowadzenie. Pogoń też miała swoje okazje, ale nie wykorzystali ich: Mateusz Steć, który z 5 metrów nie potrafił pokonać bramkarza Mszczonowianki, Tomasz Grochowski i Bartosz Kaszubowski, który w końcówce meczu trafił w słupek.

Następny mecz dublerzy Pogoni zagrają za tydzień, ponownie na wyjeździe, a przeciwnikiem będzie Znicz II Pruszków. Jest to mecz z rundy rewanżowej, który z uwagi na sprzyjającą pogodę został przeniesiony na następny weekend.

09.11.13, 13:30 – Mszczonów

IV liga: Mszczonowianka Mszczonów – Pogoń II Siedlce 2:0 (1:0)

Bramki: Tomasz Bogołębski 30, Piotr Nawrocki 77

Mszczonowianka: Michał Le Minh – Kamil Mitrowski, Łukasz Pastewka, Piotr Nawrocki, Mariusz Darnowski, Tomasz Łopata, Marcin Ciesielski, Tomasz Bogołębski, Mateusz Białek (55 Norbert Dobski), Tomasz Skórzyński (89 Fabian Kustosz), Kamil Łojszczyk (82 Dariusz Cackowski)

Pogoń II: Hubert Radzikowski – Adam Chojecki (78 Patryk Kisiel), Daniel Dybiec, Mateusz Steć, Aron Majczyna – Daniel Miler, Sylwester Buga, Marcin Paczkowski, Kamil Dmowski (83 Patryk Świniarski), Tomasz Grochowski – Bartosz Kaszubowski

Żółte kartki: Łukasz Pastewka 49, Tomasz Skórzyński 57 – Adam Chojecki 73

Sędzia: Dawid Sawicki (Radom)