Pewnie w Lubinie

Siatkarze KPS Siedlce pokonali w wyjazdowym spotkaniu Cuprum Lubin 3:0.

Pierwszy set siedlczanie kontrolowali praktycznie od początku do końca. Gospodarze byli blisko objęcia prowadzenia, gdy doprowadzili do remisu 14:14, jednak siedlczanie im na to nie pozwolili. W całym secie utrzymywała się przewaga 2-3 punktów. W końcówce Cuprum próbowało jeszcze powalczyć, ale ostatecznie ta partia spotkania zakończyła się zwycięstwem siedlczan 25:22. Drugi set zaczął się lepiej dla zespołu z Lubina. Początkowo to gospodarze utrzymywali kilku punktową przewagę, ale od stanu 15:15 coraz większą przewagę punktową tworzyli siatkarze z Siedlec. Ostatecznie KPS tego seta wygrał 6 punktami. W ostatniej części emocje sięgnęły zenitu. Praktycznie cały czas przewagę punktową mieli miejscowi i wszystko wskazywało na to, że ta partia padnie ich łupem. Gdy na tablicy widniał wynik 22:19 dla Cuprum, wszyscy myśleli, że już nic nie powstrzyma lubinian od wygrania trzeciego seta. Wtedy, siedlczanie się przebudzili, wyszli na prowadzenie 23:22 i ostatecznie pokonali gospodarzy 25:23.

Następne spotkanie KPS zagra w najbliższy piątek o 19:00 w Siedlcach z Pekpolem Ostrołęka.

09.11.13, 15:00 – Lubin

I liga: Cuprum Lubin – KPS Siedlce 0:3 (22:25, 19:25, 23:25)

KPS: Damian Schulz, Mateusz Jasiński, Radosław Zbierski, Piotr Milewski, Mateusz Przybyła, Tomasz Stańczuk i Damian Sobczak (libero) oraz Tomasz Kowalski, Mariusz Pruski, Paweł Rejowski, Karol Rawiak, Arkadiusz Żakieta