Zwycięska Nike (multimedia)

Przedstawicielki piłki siatkowej z naszego miasta po przełamaniu się w piątek, tym razem musiały zaznać goryczy porażki. W Ostrołęce przegrały z Nike 0:3.

Podopieczne Jarosława Plewińskiego nie wzięły przykładu ze swoich kolegów (siatkarzy KPS), którzy przed tygodniem bez najmniejszych problemów pokonali drużynę z Ostrołęki (Pekpol) i w rozgrykwach III ligi uległy dziś Nike Ostrołęka.

Wygrana zespołu z Ostrołęki ani przez moment nie podlegała dyskusji. Już pierwszy set pokazał wyższość gospodyń. Po takim początku siedlczankom nie łatwo było się pozbierać. W drugim secie starały się przeciwstawić gospodyniom, ale te uzyskały kilkupunktową przewagę, którą utrzymały do końca tej partii. Trzecia odsłona była ostatnią tego popołudnia. Rozkręcone ostrołęczanki z kapitalną Aleksandrą Kowalską nie pozwoliły Ósemce na wygranie chociażby honorowego seta.

W Ósemce mimo takiej przegranej nie wszystko zawodziło. Z przyjęciem i z zagrywką nie było większych problemów, za to już z atakiem (zbyt lekkim) i blokiem (nieszczelnym) już tak.

24.11.13, 15:00 – Ostrołęka
III liga: Nike Ostrołęka – Ósemka Siedlce 3:0 (25:10, 25:21, 25:18)