Porażka pod Spartą

Siatkarki Ósemki Siedlce przegrały w Grodzisku Mazowieckim z tamtejszą Spartą 1:3.

Początek meczu był obiecujący, bo podopieczne Jarosława Plewińskiego wygrały pierwszego seta. W następnych partiach zespół jednak się zablokował: było dużo niewymuszonych błędów w siedleckim teamie, zabrakło szczęścia i gospodynie wygrały trzy następne sety. Mimo porażki zespół Ósemki w Grodzisku Mazowieckim nie był drużyną gorszą i w meczu rewanżowym na pewno pokaże klasę i zdobędzie komplet punktów.

Kolejny mecz Ósemka Siedlce rozegra w niedzielę 8 grudnia o godzinie 19:30 na własnym parkiecie z SPS Konstancin – Jeziorna.

28.11.13, 20:45 – Grodzisk Mazowiecki

III liga: Sparta Grodzisk Mazowiecki – Ósemka Siedlce 3:1

Ósemka: Ada Czaplicka, Weronika Sobiczewska, Agnieszka Krzymowska, Marta Orzyłowska, Klaudia Gajowniczek, Agnieszka Sadomska, Eliza Roguska (l) oraz Ewelina Wąsak, Ewa Grzelak, Natalia Klimiuk