Pięć setów z Olimpem

Siatkarki Ósemki Siedlce wygrały na wyjeździe z Olimpem Tłuszcz 3:2.

Pierwszego seta gospodynie wygrały 25:22. Kolejne dwie partie padły łupem siedlczanek, które zwyciężyły dwa razy po 25:20. W czwartym secie siatkarki Olimpu Tłuszcz triumfowały i do rozstrzygnięcia meczu potrzebny był tie-break. W piątym secie gospodynie wygrywały 10:2 i podopieczne Jarosława Plewińskiego były w ciężkiej sytuacji. Wtedy na zagrywce pojawiła się rezerwowa Natalia Klimiuk, która zdobyła 10 punktów z rzędu. Siedlczanki po tych udanych zagrywkach prowadziły 12:10 i ostatecznie zwyciężyły 17:15. Całe spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Siedlec 3:2.

Następne spotkanie Ósemka Siedlce rozegra w niedzielę 19 stycznia ze Spartą II Warszawa.

10.01.14, 19:30 – Tłuszcz

III liga: Olimp Tłuszcz – Ósemka Siedlce 2:3 (25:19, 20:25, 20:25, 25:22, 15:17)

Ósemka: Marta Orzyłowska, Agnieszka Krzymowska, Weronika Sobiczewska, Ada Czaplicka, Anita Maciejewska, Agnieszka Sadomska i Eliza Roguska (libero) oraz Natalia Klimiuk, Ewelina Wąsak