Trójka goni Prusa

Będąca w tabeli za plecami Prusa Siedlce Trójka Ostrołęka wygrała z podopiecznymi Emila Kożuchowskiego 31:23 (15:12).

Największym problemem siedlczan w tym spotkaniu były fatalna skuteczność pod bramką przeciwnika. Ponadto siedlczanie musieli sobie radzić bez skrzydłowych Pawła Łukaszuka i Marka Głuchowskiego, co także wpłynęło na końcowy rezultat w tym spotkaniu. W pierwszej połowie wynik na tablicy oscylował koło remisu. W 23 minucie było 10:10, później przewagę stopniowo zaczęli powiększać szczypiorniści Trójki. Na początku drugiej połowy Prus próbował nawiązać walkę z gospodarzami, ale w najlepszym wypadku Prus miał trzy punkty straty. W końcówce gdy zawodnicy z naszego miasta nie mieli nic do stracenia Trójka powiększyła przewagę, która na koniec meczu wyniosła 8 bramek. Najwięcej trafień dla Prusa zanotował Sebastian Hunder – 8.

Następne spotkanie Prus zagra za tydzień w Łosicach z Warszawianką Warszawa. Mecz zaplanowano na sobote, godzinę 16:00.

23.02.14, 15:00 – Ostrołęka

II liga: Trójka Ostrołęka – Prus Siedlce 31:23 (15:12)

Prus: 1. Adam Maciak, 16. Krzysztof Maciak, Jakub Chromiński – 3. Bartosz Sokołów 2, 4. Hubert Zdunek, 5. Jakub Matejak 1, 6. Jan Borkowski, 8. Emil Kożuchowski 6, 9. Marek Zbucki, 10. Sebastian Tomczuk 4, 14. Sebastian Hunder 8, 18. Michał Kluczek 2