Zabrakło niewiele

Szczypiorniści Prusa ulegli w Łosicach Włókniarzowi Konstatynów Łódzki 24:25, choć do przerwy prowadzili dwiema bramkami.

Mecz miał wyrównany przebieg, a prowadzenie obejmowali raz gospodarze, a raz przyjezdni. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Prusa 13:11. Siedlczanie jeszcze w 41 minucie wygrywali czteroma bramkami, ale nie potrafili dotrzymać korzystnego rezultatu do końca. Goście z kolei, odrobili straty, a nawet wypracowali trójbramkową zaliczkę, którą starali zachować do końca spotkania. W ostatnich sekundach meczu Prus mógł wyrównać, ale gdy był przy piłce skończył się czas i sędziowie zakończyli spotkanie. Najwięcej bramek dla siedlczan zdobył Emil Kożuchowski – 8.

22.03.14, 16:00 – Łosice (hala ZS nr 1)

II liga: Prus Siedlce – Włókniarz Konstantynów Łódzki 24:25 (13:11)

Prus: Adam Maciak, Krzysztof Maciak – Bartosz Sokołów 2, Paweł Łukaszuk, Dawid Rymarzak 6, Emil Kożuchowski 8, Sebastian Tomczuk 5, Marek Zbucki, Jan Borkowski, Sebastian Hunder 2, Michał Kluczek 1