Ostatni mecz w II lidze

Piłkarki siedleckiej Pogoni przegrały w ostatnim spotkaniu sezonu z KS Raszyn 0:7.

Do przerwy przyjezdne prowadziły już 4:0. Na boisku błyszczała 18-letnia raszynianka Patrycja Sadecka, która zdobyła w tej części gry dwie bramki. Po zmianie stron siedlczanki nie poddały się i próbowało walczyć. Dopiero w 79 minucie raszynianki strzeliły bramkę. W końcowych fragmentach spotkania zawodniczki spod Warszawy strzeliły jeszcze dwie bramki i wygrały ostatecznie 7:0.

Piąty sezon w II lidze kobiet w wykonaniu Pogoni Siedlce zakończył się spadkiem z II ligi. Był to dla podopiecznych Michała Strzałkowskiego najgorszy sezon w historii, gdyż nie udało się piłkarkom z Siedlec zdobyć choćby punktu. 140 bramek straconych również mówi wszystko za siebie.

14.06.14, 11:10 – Siedlce (stadion ARMS)

II liga: Pogoń Siedlce – KS Raszyn 0:7 (0:4)

Bramki: Patrycja Sadecka 11, 17, 79, Katarzyna Misewicz 25, Anna Pindor 32, Marta Adamczyk 83, Maria Geszprych 90

Pogoń: 73. Justyna Romańska – 6. Małgorzata Bareja, 3. Aleksandra Staręga (46, 8. Izabela Boruc), 11. Monika Plebańska, 16. Milena Kupa, 17. Weronika Szpura, 13. Beata Jaroszuk, 4. Olga Białkowska, 9. Katarzyna Policińska, 18. Patrycja Dębkowska, 14. Monika Odziemczyk

Raszyn: 1. Patrycja Rola – 3. Marta Adamczyk, 9. Iwona Boros, 4. Karolina Borowska (46, 17. Magda Zielińska), 16. Marta Majszczyk, 10. Katarzyna Misewicz (46, 20. Maria Geszprych), 8. Sylwia Młodzianowska, 19. Anna Pindor (46, 15. Katarzyna Orepuk), 14. Patrycja Sadecka, 18. Agata Woch (46, 2. Katarzyna Sikora), 6. Maria Worosiniak

Sędzia: Grzegorz Dąbrowski (Siedlce)