wtorek, 19 marca 2024r.

Podlasie ponownie lepsze

Rezerwy Pogoni po raz kolejny w tym okresie przygotowawczym zmierzyły się z Podlasiem Biała Podlaska. Siedlczanie ponownie przegrali w stosunku 1:2.

W pierwszej połowie to siedlczanie na boisku byli zespołem lepszym. Pierwszą bramkę w meczu zdobył Patryk Ciulak, który po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska wpakował futbolówkę do siatki. W tej odsłonie dogodnych sytuacji w ekipie Pogoni nie wykorzystali m.in. Marcin Paczkowski, Sylwester Buga oraz testowany Marcin Siedlecki. Niewykorzystane okazje się zemściły i tuż przed przerwą Buga stracił piłkę w środku pola, gospodarze wyprowadzili groźną akcję, po której zdobyli wyrównującą bramkę. W drugiej połowie po zmianach w składzie Pogoni gra się wyrównała i tak jak w ostatnim sparingu pomiędzy obiema ekipami to Podlasie zdobyło drugiego gola i zwyciężyło w meczu kontrolnym.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w środę 30 lipca w Siedlcach z Legią II Warszawa.

26.07.14, 11:00 – Biała Podlaska

Sparing: Podlasie Biała Podlaska – Pogoń II Siedlce 2:1 (1:1)

Bramka dla Pogoni II: Patryk Ciulak

Pogoń II: Piotr Antoszczuk (46 Karol Budzikur) – Robert Pisarczuk, Adrian Zawadka, Michał Panufnik (46 Bartosz Madejski), Konrad Kołodziej – Robert Kwiatkowski (70 Kacper Duda), Marcin Paczkowski, Sylwester Buga (46 Patryk Kisiel), Patryk Ciulak (65 Michał Michalak), Aron Majczyna (46 Sebastian Krawczyk) – Marcin Siedlecki