Zwycięstwo przed ligą (fotogaleria)

W ostatnim meczu sparingowym w tym okresie przygotowawczym rezerwy Pogoni Siedlce pokonały Mazovię Mińsk Mazowiecki 2:1.

Pogoń II Siedlce po raz drugi w tym okresie przygotowawczym zagrała z Mazovią. 23 lipca siedlczanie przegrali 0:2. Dzisiaj natomiast biało-niebiescy byli zespołem zdecydowanie lepszym. Team Pogoni długo utrzymywał się przy piłce i kreował ofensywne akcje, jednak zabrakło dokładności przy wykończeniu. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 43 minucie, kiedy to Piotr Krawczyk podał do Bartosza Kaszubowskiego, a ten strzałem w długi róg pokonał bramkarza przyjezdnych. Dwadzieścia trzy minuty później na 2:0 podwyższył Piotr Krawczyk, który po szybko rozegranym rzucie rożnym uderzył mocno obok bezradnego golkipera. Honorowego gola Mazovia zdobyła dziesięć minut przed końcem spotkania, a na listę strzelców wpisał się były piłkarz Pogoni Jarosław Krajewski, który po centrze z rzutu rożnego wpakował futbolówkę do siatki z bliskiej odległości.

W ekipie Pogoni zagrał testowany bramkarz Michał Koper z Wektry Zbuczyn. Natomiast w drużynie przyjezdnych wystąpił były golkiper biało-niebieskich Paweł Matłacz oraz wspomniany wcześniej Krajewski.

Mecz z Mazovią był ostatnim sparingiem rezerw. Teraz zespół Krzysztofa Pawlusiewicza oraz Marcina Tomaszewskiego rozpoczyna rozgrywki ligowe. W pierwszej kolejce siedlczanie zagrają z Legią II Warszawa. Spotkanie odbędzie się w sobotę 9 sierpnia o godzinie 11 w Sulejówku.