Memoriał w Świdniku

Trzecim turniejem sparingowym KPS Siedlce Banki Spółdzielcze był X Memoriał Tragicznie Zmarłych Siatkarzy Avii Świdnik. Dwudniowe zmagania siedlecka drużyna zakończyła na pierwszym miejscu.

KPS zaczął turniej nie najlepiej, ale rozkręcał się z meczu na mecz. W spotkaniu inauguracyjnym uległ AGH Kraków 1:2. Piątkowe pojedynki trwały tylko trzy sety ze względu na późną porę. W sobotni poranek sparingowy dreszczowiec zafundowali swoim kibicom gospodarze, gdy po dwóch łatwo przegranych partiach kolejne trzy wygrywali na przewagi. Później najlepiej prezentującą się drużyną był już KPS. Zwycięstwa 3:1 nad Zapadnym Bugiem oraz 3:0 nad Avią dały drugie miejsce w jubileuszowym memoriale. Szczególnie ostatni mecz turnieju napawa optymizmem. Po pierwszym dość wyrównanym secie w dwóch kolejnych KPS rozbił rywala do 14 i 13, szczególnie za sprawą świetnej zagrywki.

19.09.14, 18:30 – Świdnik
Turniej: KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS – AGH Kraków 1:2 (25:19, 22:25, 20:25)
KPS:
Sebastian Matula, Jakub Guz, Karol Butryn, Paweł Rejowski, Mariusz Pruski, Arkadiusz Żakieta, Jan Fornal, Kacper Popik, Paweł Pietraszko, Piotr Łukasik, Tomasz Stańczuk, Jakub Zabłocki

20.09.14, 12:00 – Świdnik
Turniej: KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS – Zapadny Bug Brześć (BLR) 3:1 (25:19, 26:28, 25:22, 25:19)
KPS:

20.09.14, 18:00 – Świdnik
Turniej: KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS – Avia Świdnik 3:0 (25:22, 25:14, 25:13)