wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Różnica klas

SPR Siedlce doznał kolejnej porażki w nowym sezonie. Tym razem lepszą drużyną od siedlczan okazał się MKS Wieluń, który pokonał SPR 39:18.

Od początku było widać, która drużyna jest zdecydowanie lepsza. MKS świetnie zaczął spotkanie, przede wszystkim znakomicie i skutecznie kontratakując. Po 10 minutach wielunianie prowadzili 7:3, a mogli nawet wyżej, bo nie wykorzystali rzutu karnego. Przewaga rosła i 10 minut później gospodarze dalej mieli dwa razy więcej bramek niż rywale (14:7). Do przerwy MKS demolował przyjezdnych, prowadząc 22:10.

Druga część pojedynku zaczęła się od trzech z rzędu goli dla SPR, ale zespół z Wielunia  miał ten mecz pod kontrolą. Choć momentami spotkanie było zdecydowanie bardziej wyrównane niż przed przerwą, to wielunianie spokojnie wygrali 38:19.

Następny mecz SPR zagra za tydzień z AZS AWF Warszawa.

20.09.14, 18:00 – Wieluń

II liga: MKS Wieluń – SPR Siedlce 39:18 (22:10)