TKKF rządzi w Kobyłce

W dniach 20-21 września 2014 w Kobyłce odbył się Puchar Polski w kickboxingu w formule low-kick, podczas którego reprezentanci TKKF stawali na podium.

Najlepszym zawodnikiem turnieju bez podziału na kategorie wagowe został Maciej Garbaczewski (TKKF Siedlce), który startował w kategorii wagowej 67 kg. Siedlczanin pokonał aktualnego Mistrza Polski Macieja Grzegorzewskiego z klubu Human Białystok. Walka była bardzo zacięta, a w drugiej rundzie Garbaczewski po celnym kopnięciu na głowę doprowadził do wyliczenia zawodnika z Białegostoku.

20140921_191510

Puchar Polski w Kobyłce był ostatnim sprawdzianem i kwalifikacją na Mistrzostwa Europy w Kickboxingu formuły Low Kick, które odbędą się w Bilbao (Hiszpania) w dniach 18-26.10.2014.

Poza Maciejem Garbaczewskim w Kobyłce prezentowali się jego koledzy klubowi, którzy nie wyjechali z pustymi rękami. Robert Ułasiuk zajął drugiej miejsce w kat. 60 kg, podobnie jak Marcin Marciszewski w kat. 71 kg. Na najniższym stopniu podium stanął Roger Garbaczewski rywalizujący w kat. 67 kg.

źródło: własne / PZKickboxing.pl; foto: własne