Kolejna lekcja szczypiorniaka

Szczypiorniści SPR ulegli w wyjazdowym spotkaniu Trójce Ostrołęka 23:36.

Początek meczu to niedokładne podania ze strony gości, które spowodowały szybkie straty w ataku, a przeciwnik wykorzystał kontry nie dając szans siedleckiemu bramkarzowi. Od stanu 6:0 SPR próbował uspokoić grę i zmniejszył stratę do 4 bramek. Przez następne 10 minut padała bramka za bramką. Na koniec pierwszej połowy przeciwnik wykorzystał błędy podopiecznych Adama Tomczuka w ataku pozycyjnym i zdobył kolejno 4 bramki nie tracąc żadnej.

Druga połowa wyglądała nieco lepiej. SPR rzucał bramki z drugiej linii, a także lepiej wyglądała gra zespołowa. Błędy własne w ataku pozycyjnym, spowodowały jednak zabójcze kontry Trójki. Siedlczanie zagrali jednak dobrze w obronie i nie pozwalali na wiele drużynie z Ostrołęki. Niestety, kolejny mecz zakończył się porażką SPR i siedlczanie w dalszym ciągu czekają na pierwsze punkty w tym sezonie. Najwięcej bramek dla gości rzucił Sebastian Hunder – 8.

Następny mecz siedleccy szczypiorniści zagrają za tydzień na wyjeździe z ChKS Łódź.

18.10.14, 16:00 – Ostrołęka

II liga: Trójka Ostrołęka – SPR Siedlce 36:23 (19:10)

SPR: Krzysztof Maciak, Adam Maciak – Sebastian Tomczuk 5, Marcin Tomczuk, Marek Głuchowski, Rafał Nasiłowski 2, Maciej Sikorski, Paweł Łukaszuk 4, Jan Borkowski, Bartosz Sokołów 2, Cezary Jaszczuk, Jakub Matejak, Sebastian Hunder 8, Dawid Rymarzak 1, Michał Kluczek 1