Na piątkę z Łochowem

Rezerwy Pogoni pokonały w meczu sparingowym ŁKS Łochów 5:1.

Siedlczanie w ramach jednostki treningowej rozegrali spotkanie z zespołem ŁKS Łochów. Już w pierwszych minutach Bartosz Kaszubowski pokonał na raty golkipera gości w sytuacji sam na sam i było 1:0. W 12 minucie biało-niebiescy prowadzili już dwoma bramkami, a gola po raz kolejny strzelił Kaszubowski, który po indywidualnej akcji uderzył celnie z ostrego kąta. Dwie minuty później Adam Dobosz strzelił po ziemi z linii pola karnego i golkiper z Łochowa musiał trzeci raz w tym meczu wyjmować futbolówkę z siatki. W 29 minucie Marcel Gąsior zagrał piłkę na wolne pola, Dobosz minął bramkarza i strzałem na pustą bramkę podwyższył prowadzenie. Dwie minuty przed końcem pierwszej odsłony Sylwester Buga zdobył bramkę wykorzystując sytuację sam na sam. Przyjezdni honorowego gola strzelili w 58 minucie. Radosław Gręda uderzeniem z pierwszej piłki pokonał źle interweniującego Mateusza Tobjasza. Spotkanie zostało zakończone kilka minut wcześniej z powodu kłótni pomiędzy piłkarzami obu drużyn.

W meczu kontuzji doznał Kamil Dmowski, który został przewieziony do szpitala. Po badaniach u zawodnika stwierdzono zwichnięcie palca u ręki.

W ekipie Pogoni wystąpili juniorzy z rocznika 1998: Kacper Duda oraz Kacper Staniszewski.

21.05.14, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – ŁKS Łochów 5:1 (5:0)

Grano 45+40 minut.

Bramki: Bartosz Kaszubowski 4, 12, Adam Dobosz 14, 29, Sylwester Buga 43 – Radosław Gręda 58

Pogoń II: Mateusz Tobjasz – Robert Pisarczuk (67 Kacper Duda), Adrian Zawadka (46 Michał Panufnik), Dariusz Styczek (59 Adrian Zawadka), Łukasz Wójcik (46 Tomasz Nieścieruk) – Aron Majczyna, Marcel Gąsior, Sylwester Buga, Adam Dobosz (76 Łukasz Czarnocki), Kamil Dmowski (22 Kacper Duda; 46 Sebastian Krawczyk) – Bartosz Kaszubowski (60 Kacper Staniszewski)

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)