Niepokonane na własnym parkiecie (fotogaleria)

MKK II Siedlce wygrał 61:54 z Polonią Warszawa.

Koszykarki z Siedlec zaczęły mecz od szybkiego prowadzenia, które wpłynęło na wynik pierwszej kwarty – 19:13. Druga odsłona spotkania zupełnie nie wyszła rezerwom. Do przerwy MKK II przegrywał z Polonią 25:28. Przerwa wybiła Czarne Koszule z uderzenia. Długa niemoc punktowa przyjezdnych przechyliła szalę na korzyść siedlczanek. Po upływie regulaminowego czasu rwanego meczu, w którym nie brakowało błędów z obu stron MKK II wygrał 61:54.

26.10.14, 11:00 – Siedlce (hala ARMS)
II liga: MKK II Siedlce – SKK Polonia Warszawa 61:54 (19:13, 6:15, 19:9, 17:17)
MKK II: 4. Marta Cepek 19, 9. Katarzyna Chodkowska 10, 5. Magdalena Mołłow 9, 15. Katarzyna Artych 7, 10. Dominika Prochenka 7, 13. Anna Jaszczuk 6, 7. Dominika Paczóska 3, 12. Izabela Cabaj, 8. Natalia Domańska, 22. Weronika Horoszko, 11. Paulina Komar, 6. Angelika Strzałek