Uniwersytet Warszawski za mocny

   
Autor:
Dodano: 2014/11/15 21:58    views 2992

W spotkaniu 9 kolejki SPR Siedlce przegrał w stolicy z AZS UW 21:34.

Spadkowicz z I ligi nie dał szans młodemu teamowi z Siedlec. Już do przerwy prowadził dość zdecydowanie 20:9. W drugiej połowie gra nie zmieniła obrazu i ostatecznie SPR musiał uznać wyższość rywala przegrywając 13 bramkami.

Następny mecz siedleccy szczypiorniści zagrają 22 listopada z Anilaną Łódź.

 

15.11.14, 16:00 – Warszawa

II liga: AZS UW Warszawa – SPR Siedlce 34:21 (20:9)

 

Pozostałe wyniki 9 kolejki:

Słoneczny Stok Białystok – ChKS Łódź 26:35,
Anilana Łódź – Trójka Ostrołęka 38:28,
AZS UMCS Lublin – Mazur Sierpc 33:30,
Pabiks Pabianice – Uniwersytet Radom 25:27,
Wisła II Płock – AZS AWF Warszawa 38:18,
Włókniarz Konstantynów Łódzki – MKS Wieluń 29:32

1. Wisła II Płock 9 16 305-191
2. Mazur Sierpc 9 16 279-215
3. AZS UW Warszawa 9 14 271-219
4. MKS Wieluń 9 14 284-237
5. ChKS Łódź 9 12 254-232
6. Trójka Ostrołęka 9 11 259-254
7. Anilana Łódź 9 10 274-251
8. AZS UMCS Lublin 9 9 242-267
9. Uniwersytet Radom 9 8 277-271
10. Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 6 206-260
11. Pabiks Pabianice 9 4 242-258
12. AZS AWF Warszawa 9 4 247-292
13. SPR Siedlce 9 2 223-327
14. Słoneczny Stok Białystok 9 0 225-314

 

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert






Co? Gdzie? Kiedy?

  • sobota, 23 Mar 17:00 17:00
    EBLK: Politechnika Gdańska – PGE MKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    I liga: Czarni Słupsk – SKK Siedlce
  • sobota, 23 Mar 18:00 18:00
    III mecz fazy play-off: Ósemka Siedlce – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • niedziela, 24 Mar 17:00 17:00
    I mecz o miejsca 5-8: KPS Siedlce – BBTS Bielsko-Biała
  • poniedziałek, 25 Mar 17:00 17:00
    EBLK: PGE MKK Siedlce – CCC Polkowice
  • środa, 27 Mar 15:00 15:00
    II liga: Resovia – Pogoń Siedlce
  • czwartek, 28 Mar 09:00 09:00
    IV Otwarte Mistrzostwa Siedleckich Szkół w Szachach Błyskawicznych
  • sobota, 30 Mar 00:00
    II mecz o miejsca 5-8: BBTS Bielsko-Biała – KPS Siedlce
  • sobota, 30 Mar 11:00 11:00
    IV liga: Pogoń II Siedlce – Wkra Żuromin
  • sobota, 30 Mar 13:00 13:00
    Ekstraliga: Arka Gdynia – Pogoń Siedlce


Sponsorzy

Patronat medialny