Sukces z SKS

Rezerwy MKK Siedlce wygrały w Warszawie z SKS 12.

Podopieczne Teohara Mollova i Michała Żmińczuka zrehabilitowały się za słaby występ z Huraganem Wołomin. Wyższe umiejętności siedlczanek uwidoczniły się już w pierwszej kwarcie wygranej 32:19. W kolejnych odsłonach spotkania przewaga MKK II także nie podlegała dyskusji. Dopiero w ostatniej kwarcie siedlczanki nieco odpuściły, co pozwoliło stołecznym koszykarkom na zbliżenie się do nich. Beniaminek II ligi zanotował pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie – 83:71.

W piątek 28 listopada w pierwszym meczu rundy rewanżowej siedlczanki znowu odwiedzą stolicę, tym razem w celu rozegrania spotkania z Politechniczkami.

22.11.14, 14:00 – Warszawa
SKS 12 Warszawa – MKK II Siedlce 71:83 (19:32, 16:21, 11:19, 25:11)
MKK II: 24. Dominika Prochenka 20, 5. Magdalena Mołłow 19, 4. Marta Cepek 14, 15. Katarzyna Artych 10, 13. Anna Jaszczuk 10, 9. Katarzyna Chodkowska 3, 12. Paulina Komar 3, 11. Izabela Cabaj 2, 7. Natalia Domańska, 14. Monika Dziołak, 6. Angelika Strzałek