Zakończyli rok zwycięstwem

W ostatnim meczu kontrolnym w roku 2014 zespół rezerw Pogoni pokonał Orlęta Łuków 1:0.

Spotkanie miało wyrównany przebieg. W 19 minucie Marcin Kozłowski, który w przeszłości był testowany w Pogoni uderzył z dystansu w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Piotra Antoszczuka. Pięć minut przed końcem pierwszej odsłony Mateusz Lubkowicz po podaniu ze środka pola znalazł się sam na sam z golkiperem i strzelił tuż obok bramki. W 58 minucie Sylwester Buga zacentrował z rzutu rożnego w pole karne, a tam Kamil Dmowski głową uderzył w poprzeczkę. Dziesięć minut później po kombinacyjnej akcji Patryk Ciulak strzelił tuż obok bramki. Przyjezdni także mieli swoje okazje, ale dobrze spisywała się defensywa biało-niebieskich. W 87 minucie Dmowski został sfaulowany w „16” i sędzia odgwizdał rzut karny, który chwilę później pewnie wykorzystał sam poszkodowany.

W ekipie Pogoni zagrał testowany 22-letni Mark Charmuszko, który pochodzi z Białorusi. Pomocnik ostatnio występował w III-ligowej Puszczy Hajnówka.

5.12.14, 17:55 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Orlęta Łuków 1:0 (0:0)

Bramka: Kamil Dmowski 88 (k)

Pogoń II: Piotr Antoszczuk – 16. Adrian Zawadka, 2. Dariusz Styczek (46, 6. Tomasz Nieścieruk), 13. Michał Panufnik, 18. Bartosz Mudent (66, 7. Adam Chojecki) – 13. Kamil Dmowski, 19. Sylwester Buga (66, 10. Aron Majczyna; 79, 14. Łukasz Czarnocki), 8. Mateusz Janusiewicz (46, 13. Patryk Ciulak), 10. Aron Majczyna (46, 5. Michał Głuchowski) – 7. Bartosz Kaszubowski (35, 11. Mateusz Lubkowicz), 20. Mark Charmuszko (66, 8. Mateusz Janusiewicz)

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)