=Centrum

Rezerwy MKK lepsze od SKS 12 (fotogaleria)

Autor:
Dodano: 2015/01/12 15:53    views 2057

W ostatnim meczu pierwszej fazy zmagań w II lidze koszykarki MKK II Siedlce wygrały 52:47 z SKS 12 Warszawa.

Spotkanie z SKS było przedsmakiem ekstraklasowego boju z Wisłą Can-Pack Kraków. Podopieczne Teohara Mołłowa i Michała Żmińczuka robiły wszystko, co było w ich mocy, aby zakończyć pierwszy etap zwycięstwem. Do przerwy MKK II minimalnie wygrywał 26:25. W trzeciej kwarcie siedlczanki uszczelniły defensywę i poprawiły ofensywę, dzięki czemu losy meczu praktycznie zostały rozstrzygnięte. W ostatniej odsłonie spotkania na parkiecie po stronie siedleckich rezerw pojawiły się młode zawodniczki, co niestety doprowadziło do zmniejszenia różnicy pomiędzy zespołami. Koniec końców MKK II nie dał sobie wydrzeć z rąk zasłużonego zwycięstwa.

MKK II nie awansował do finału strefy i powalczy o miejsca 7-12. Początek zmagań zaplanowano na końcówkę stycznia.

10.01.15, 14:30 – Siedlce (hala ARMS)
II liga: MKK II Siedlce – SKS 12 Warszawa 52:47 (14:12, 12:13, 19:4, 7:18)
MKK II: 5. Magdalena Mołłow 17, 24. Dominika Prochenka 13, 4. Marta Cepek 8, 15. Katarzyna Artych 4, 13. Anna Jaszczuk 3, 6. Andżelika Strzałek 3, 7. Natalia Domańska, 14. Monika Dziołak, 8. Weronika Horoszko, 12. Paulina Komar