Tataj show (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni Siedlce w swoim pierwszym zimowym sparingu rozgromiły Naprzód Skórzec 8:0! Pięć bramek w tym spotkaniu zdobył Maciej Tataj.

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego w tym meczu byli bezapelacyjnie zespołem lepszym, co udokumentowali strzeleniem ośmiu goli. Spotkanie źle rozpoczęło się dla Sebastiana Olczaka, który już w 8 minucie z powodu kontuzji stawu skokowego musiał opuścić plac gry. Sześć minut później Maciej Tataj został sfaulowany w polu karnym i sędzia odgwizdał rzut karny, który chwilę później pewnie wykorzystał sam poszkodowany. W 19 minucie Tataj strzałem w długi róg po raz drugi pokonał golkipera Naprzodu. Kilka minut później Kaby bardzo dobrze podał do Tataja, a ten pewnym uderzeniem skompletował hat-tricka. Ostatnią bramkę w tej odsłonie zdobył nie kto inny a Tataj, który po asyście Adriana Zawadki strzelał na raty.

Pierwsza bramka w drugiej odsłonie padła w 64 minucie, kiedy to Tataj zakończył indywidualną akcję mocnym strzałem przy słupku. 72 minuta: Jakub Ejsymont technicznym uderzeniem z linii pola karnego strzelił gola numer sześć. Dziesięć minut przed końcem meczu Sylwester Buga wbiegł w pole karne, po czym celnie uderzył w długi róg i było 7:0. Wyniku meczu minutę przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Buga, który wykorzystał dobre dośrodkowanie w pole karne Tomasza Nieścieruka.

W Pogoni zagrał Kacper Mróz, który ostatnio grał w juniorach Naprzodu Skórzec.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w niedzielę 25 stycznia w Siedlcach z Wilgą Garwolin.

Transfery – zima 2015

21.01.15, 18:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 8:0 (4:0) Widzów: 40

Bramki: Maciej Tataj 15, 19, 27, 34, 64, Sylwester Buga 80, 89, Jakub Ejsymont 72

Pogoń II: Piotr Antoszczuk (58 Eryk Bednarski) – 18. Sebastian Olczak (8, 6. Dariusz Styczek), 16. Adrian Zawadka (74, 15. Kacper Mróz), 2. Michał Panufnik (46, 3. Mateusz Steć), 7. Bartosz Mudent (46, 13. Tomasz Nieścieruk) – 9. Aron Majczyna (64, 7. Adam Chojecki), 19. Sebastian Krawczyk (64, 11. Jakub Ejsymont), 4. Sylwester Buga (46, 5. Mateusz Janusiewicz), 10. Kaby (64, 4. Sylwester Buga), 15. Mateusz Lubkowicz (64, 9. Daniel Miler) – 7. Maciej Tataj (64, 20. Rafał Konasiuk)

Sędzia: Maciej Tomaszewski (Siedlce)