wtorek, 16 kwietnia 2024r.

Mazovia lepsza o jedną bramkę (fotogaleria)

Drugi zespół Pogoni w meczu sparingowym przegrał z Mazovią Mińsk Mazowiecki 0:1.

W pierwszej połowie to gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce, a przyjezdni wyprowadzali groźne kontry. W tej odsłonie bramki jednak nie padły. W drugiej połowie Mazovia przejęła inicjatywę na placu gry i w 59 minucie po błędzie defensywy Pogoni Rafał Słowik w sytuacji sam na sam pokonał wychodzącego Piotra Antoszczuka. W kolejnych minutach jeszcze oba zespoły mogły zdobyć bramki, ale zabrakło dokładności.

W ekipie Pogoni sprawdzany był 20-letni defensywny pomocnik Jan Stolarski z Naprzodu Brwinów. Zawodnika zaoferował były trener Pogoni Grzegorz Siedlecki.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w sobotę 31 stycznia o godzinie 13 z Orlętami Radzyń Podlaski.