Porażka z Basketem

Autor:
Dodano: 2015/01/31 16:50    views 3442

Rezerwy MKK Siedlce przegrały 52:79 z Basketem w Aleksandrowie Łódzkim.

Basket od pierwszej minuty spotkania postawił na ofensywę i to się opłaciło. Koszykarki z Aleksandrowa Łódzkiego szybko wypracowały sobie przewagę oscylującą w okolicach 10 punktów. Siedlczanki wygrały drugą kwartę, ale do przerwy przegrywały 33:45. Po zmianie stron obraz spotkania nie uległ zmianie. Basket był skuteczniejszy i wygrały ostatecznie 79:52.

W sobotę 21 lutego w ramach 4 kolejki dojdzie do rewanżu z Basketem w Siedlcach.

31.01.15, 13:30 – Aleksandrów Łódzki
II liga: UKS Basket Aleksandrów Łódzki – MKK II Siedlce 79:52 (29:16, 16:17, 15:11, 16:8)
MKK II: 15. Katarzyna Artych 22, 5. Magdalena Mołłow 19, 6. Angelika Strzałek 5, 7. Izabela Cabaj 2, 33. Katarzyna Chodkowska 2, 8. Weronika Horoszko 1, 12. Paulina Komar 1, 14. Monika Dziołak, 23. Dominika Paczóska