Na piątkę z Jabłonianką

Rezerwy Pogoni pokonały występującą w lidze okręgowej Jabłoniankę Jabłonna Lacka 5:0.

Początek spotkania to słaba gra siedlczan w defensywie. Po błędach indywidualnych goście mieli kilka okazji bramkowych, jednak zabrakło dokładnego wykończenia lub dobrze w bramce spisywał się Michał Chałupka. Z czasem gra biało-niebieskich poprawiła się. W 24 minucie Adrian Zawadka zagrał futbolówkę po ziemi wzdłuż bramki, piłkarz Jabłonianki skierował ją do własnej bramki i i było 1:0. Następna bramka padła w 49 minucie, kiedy to po podaniu ze środka pola, Bartosz Kaszubowski uderzył na bramkę, piłka otarła się o obrońcę i wpadła do bramki. Ozdobą meczu było trafienie Patryka Ciulaka, który w 63 minucie popisał się ładnym strzałem z dystansu. Pięć minut później Mateusz Janusiewicz przelobował z kilku metrów golkipera. Chwilę później uderzenie Rafała Konasiuka na bok sparował bramkarz, a dobijający Kacper Mróz ustalił wynik meczu.

W Jabłoniance zagrał były piłkarz Pogoni Piotr Krysiński, a gościnnie bramki drużyny z Jabłonny Lackiej bronił Bartosz Koncki.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w niedzielę 15 lutego o godzinie 14 z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

11.02.15, 18:30 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Jabłonianka Jabłonna Lacka 5:0 (1:0)

Bramki: samobój 24, Bartosz Kaszubowski 49, Patryk Ciulak 63, Mateusz Janusiewicz 68, Kacper Mróz 68

Grano 2×40 minut.

Pogoń II: Michał Chałupka – 4. Adrian Zawadka (67, 19. Adam Chojecki), 18. Mateusz Steć (46, 14. Sebastian Krawczyk), 3. Michał Panufnik (46, 2. Dariusz Styczek), 9. Aron Majczyna (61, 7. Michał Głuchowski) – 13. Patryk Ciulak (68, 6. Łukasz Czarnocki), 7. Przemysław Rodak (61, 15. Tomasz Nieścieruk), 18. Sylwester Buga, 8. Mateusz Janusiewicz (68, 9. Kacper Mróz), 5. Mateusz Lubkowicz (46, 16. Bartosz Mudent) – 11. Bartosz Kaszubowski (64, 20. Rafał Konasiuk)

Sędzia: Kamil Wolski (Siedlce)