Punktowa passa zakończona

Szczypiorniści z Siedlec po dwóch meczach, gdzie zdobyli punkty doznali kolejne ligowej porażki. Na siedleckiej hali ulegli Uniwersytetowi Radom 34:39.

Początek meczu dla podopiecznych Adama Tomczuka był bardzo dobry. SPR wyszedł na skromne prowadzenie i nie oddał go do 21 minuty. Od tej pory lekką przewagę uzyskali goście i schodzi na przerwę z 1-bramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron gra początkowo toczyła się bramka za bramkę. Od 38 minuty seria błędów ze strony gospodarzy sprawiła, że stracili oni z rzędu sześć bramek, nie rzucając żadnej. Od tej pory Uniwersytet nie dał za wiele pola do popisu, choć przy lepszej skuteczności i była szansa na jakąkolwiek zdobycz punktową w tym spotkaniu. Ostatecznie siedlczanie ulegli radomianom 34:39. Najwięcej bramek dla SPR zdobyli Sebastian Tomczuk i Paweł Łukaszuk – po 7.

Następny mecz SPR zagra za tydzień w Siedlcach z Mazurem Sierpc.

12.02.15, 15:00 – Siedlce (hala ZS nr 3)

II liga: SPR Siedlce – Uniwersytet Radom 34:39 (18:19)

SPR: 1. Adam Maciak, 16. Krzysztof Maciak – 2. Tomasz Brzezek 1, 3. Bartosz Sokołów 1, 4. Jakub Matejak, 5. Paweł Łukaszuk 7, 6. Jan Borkowski, 7. Dawid Rymarzak 2, 9. Emil Kożuchowski 6, 10. Sebastian Tomczuk 7, 11. Krzysztof Czapski 2, 14. Paweł Chybowski 5, 17. Rafał Kacprzak 1, 19. Michał Kluczek 1, 27. Rafał Nasiłowski, 33. Sebastian Hunder 1

Uniwersytet: 1. Marcin Hernik, 2. Marcin Dryja 1, 3. Damian Cupryś 11, 4. Piotr Rojek 11, 6. Sebastian Włoskiewicz, 8. Paweł Socha, 9. Wiktor Czubiński, 10. Maciej Stępniewski 1, 11. Michał Zdziech 4, 12. Łukasz Sulima, 13. Bartłomiej Kacprzak 6, 14. Rafał Janasz 4, 15. Marek Mierzwiak 1, 17. Piotr Pawelec, 18. Konrad Molendowski, 20. Marcin Korcz