Osiem bramek w meczu z Podlasiem (fotogaleria)

Rezerwy siedleckiej Pogoni pokonały w meczu kontrolnym Podlasie Sokołów Podlaski 5:3.

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla siedlczan, którzy już w 5 minucie za sprawą Bartosza Kaszubowskiego wyszli na prowadzenie. Asystę przy tym golu zanotował Mateusz Lubkowicz. Dziesięć minut później goście wykonywali rzut rożny i piłkę po centrze ze stałego fragmentu gry do własnej bramki skierował Mateusz Steć. W 25 minucie goście wyszli na prowadzenie. Błąd przy wyprowadzeniu futbolówki popełnili defensorzy Pogoni, piłka trafiła do Mateusza Omieciucha, który w sytuacji sam na sam pokonał Piotra Antoszczuka. Osiem minut przed końcem pierwszej odsłony Aron Majczyna zagrał do Kaszubowskiego, a ten bez problemów wpakował piłkę do siatki.

W drugiej połowie worek z bramkami nie zamknął się. W 56 minucie zawodnik gości przypadkowo podał do Kaszubowskiego, a ten nie zastanawiając się strzelił i skompletował hat-tricka. Po godzinie gry Kaszubowski dobrze podał na skrzydło do Daniela Milera, ten zagrał wzdłuż bramki, a piłkę z bliska do bramki skierował Patryk Ciulak. W 78 minucie biało-niebiescy strzelili podobnego gola jak we wcześniejsze akcji, a na listę strzelców wpisał się Rafał Konasiuk, który wykorzystał dobre podanie Adama Chojeckiego. Dziewięć minut przed końcem spotkania był zawodnik Pogoni Przemysław Jaczewski popisał się ładnym strzałem z około 16 metrów w długi róg i ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną siedlczan 5:3.

W ekipie Podlasie zagrał był piłkarz Pogoni Maciej Florczuk oraz wspomniany Jaczewski.

Dariusz Styczek, obrońca Pogoni II Siedlce obecnie przebywa na testach w IV-ligowej Mazovii Mińsk Mazowiecki.

Transfery – zima 2015

25.02.15, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Sokołów Podlaski 5:3 (2:2)

Bramki: Bartosz Kaszubowski 5, 37, 56, Patryk Ciulak 60, Rafał Konasiuk 78 – Mateusz Steć 15 (s), Mateusz Omieciuch 25, Przemysław Jaczewski 81

Pogoń II: Piotr Antoszczuk (78 Michał Chałupka) – 4. Adrian Zawadka, 3. Mateusz Steć (57, 10. Aron Majczyna), 20. Michał Panufnik (69, 3. Mateusz Steć), 2. Bartosz Mudent (78, 14. Łukasz Czarnocki) – 16. Mateusz Lubkowicz (46, 8. Daniel Miler), 13. Sebastian Krawczyk (72, 18. Adam Chojecki), 7. Sylwester Buga (71, 16. Mateusz Lubkowicz), 9. Patryk Ciulak (27, 19. Tomasz Nieścieruk), 10. Aron Majczyna (46, 9. Patryk Ciulak) – 11. Bartosz Kaszubowski (63, 15. Rafał Konasiuk)