Punkty zostają w Siedlcach

SPR Siedlce odniósło drugie zwycięstwo w rundzie rewanżowej II ligi. Na hali ZSP nr 3 pokonało 31:30 ChKS z Łodzi.

Pierwsza połowa spotkania należała do przyjezdnych, którzy ani razu nie oddali prowadzenia siedlczanom. Przez pierwsze pół godziny na tablicy wyników ChKS prowadził 2-3 bramkami i na przerwę schodził z korzystnym rezultatem – 15:13.

Po zmianie stron SPR szybko doszło rywala (15:15), a za chwilę objęło prowadzenie. W szeregach zespołu Adama Tomczuka nerwowo zrobiło się dopiero na 10 minut przed końcem, kiedy znów padła bramka wyrównująca – tym razem dla łodzian – 27:27. Końcowe minuty to gra bramka za bramkę i ostateczny triumf SPR Siedlce. Najwięcej bramek dla teamu z Siedlec zdobyli Sebiastian Hunder i Sebastian Tomczuk – po 9.

Następny mecz siedlczanie rozegrają 28 marca z AZS UW Warszawa w Siedlcach.

07.03.15, 15:00 – Siedlce (hala ZS nr 3)

II liga: SPR Siedlce – ChKS Łódź 31:30 (13:15)

SPR: 1. Adam Maciak, 8. Jakub Chromiński, 16. Krzysztof Maciak – 3. Bartosz Sokołów 2, 4. Jakub Matejak, 6. Jan Borkowski 3, 7. Dawid Rymarzak 3, 10. Sebastian Tomczuk 9, 11. Krzysztof Czapski 1, 14. Paweł Chybowski 3, 17. Rafał Kacprzak 1, 27. Rafał Nasiłowski, 33. Sebastian Hunder 9

ChKS: 2. Rafał Fałdowicz 9, 3. Hubert Stężała, 4. Filip Pietrusiak, 6. Konrad Witczak 2, 7. Damian Rzepecki 3, 8. Dawid Darnowski 1, 12. Damian Bomberski, 17. Damian Sadliński 4, 19. Sergiusz Przybylski 2, 21. Łukasz Scios 1, 22. Sebastian Mużdżyński, 75. Tomasz Pietrzak 2, 79. Michał Świątkiewicz 1, 90. Adam Kuśmierczyk 3