Rewanż rezerw (multimedia)

W meczu inaugurującym rundę wiosenną rezerwy Pogoni przegrały z Legią II Warszawa 0:3.

W rundzie jesiennej siedlczanie wygrali na wyjeździe z Legią II Warszawa 2:0.

Mecz był rozgrywany na małym boisku przy ulicy Prusa 6. Spotkanie bardzo dobrze mogli rozpocząć siedlczanie. W 2 minucie Mateusz Janusiewicz zagrał na wolne pole do Bartosza Kaszubowskiego, a ten będąc sam na sam z Konradem Jałochą trafił w słupek. Dwanaście minut później to goście wyszli na prowadzenie. Mateusz Hołownia zacentrował w pole karne, a tam niefortunnie futbolówkę do własnej bramki skierował Michał Panufnik. W 24 minucie Janusiewicz dośrodkował z rzutu rożnego w „16”, skąd głową nad bramką uderzył Adrian Zawadka. Kilkanaście minut później Sylwester Buga uderzając z dystansu trafił w nogi obrońcy, piłkę po chwili przejął Kaszubowski, który oddał strzał na bramkę, ale dobrą interwencją popisał się golkiper Legii.

Druga odsłona dobrze rozpoczęła się dla przyjezdnych, którzy już w 49 minucie podwyższyli prowadzenie, a po indywidualnej akcji na listę strzelców wpisał się Konrad Michalak. W 54 minucie z dystansu strzelał Dawid Dzięgielewski, ale trafił tylko w boczną siatkę. Kilkanaście minut później Bartłomiej Kalinkowski uderzył sprzed pola karnego, a futbolówkę lecącą w światło bramki wybił Damian Guzek. W 74 minucie Legioniści dobili biało-niebieskich. Michalak zagrał po ziemi wzdłuż bramki, a piłkę z bliskiej odległości do siatki skierował Norbert Misiak. W końcówce oba zespoły miały jeszcze po dwie sytuacje bramkowe, ale dobrze spisywali się bramkarze. Ostatecznie siedlczanie przegrali z rezerwami mistrza Polski 0:3.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w sobotę 21 marca o godzinie 11 na wyjeździe ze Startem Otwock.

14.03.15, 15:00 – Siedlce (stadion ARMS)

III liga: Pogoń II Siedlce – Legia II Warszawa 0:3 (0:1) Widzów: 150

Bramki: Michał Panufnik 14 (s), Konrad Michalak 49, Norbert Misiak 74

Pogoń II: 1. Piotr Antoszczuk – 15. Adrian Zawadka, 14. Michał Panufnik, 22. Damian Guzek, 4. Aron Majczyna (74, 13. Bartosz Mudent) – 26. Dawid Dzięgielewski, 10. Piotr Kosiorowski (46, 6. Sebastian Krawczyk), 9. Sylwester Buga, 8. Mateusz Janusiewicz (75, 16. Mateusz Lubkowicz), 20. Piotr Krawczyk – 23. Bartosz Kaszubowski (86, 3. Mateusz Steć)

Legia II: 91. Konrad Jałocha – 24. Łukasz Turzyniecki, 26. Ernest Dzięcioł, 21. Wojciech Kochański, 32. Mateusz Hołownia – 16. Konrad Michalak (84, 13. Patryk Czarnowski), 4. Mateusz Zawal, 18. Bartłomiej Kalinkowski (81, 29. Filip Karbowy), 8. Michał Trąbka (76, 14. Arkadiusz Madeński), 7. Norbert Misiak – 9. Kamil Anczewski (61, 6. Tomasz Nawotka)

Sędzia: Łukasz Gnat (Radom)